Jäsen – ilmoita sähköpostiosoitteesi!

Jäsen!

Kun ilmoitat sähköpostiosoitteesi seuran jäsenrekisterinhoitajalle, saat sähköpostiisi myClub-ohjelman kautta viikkotiedotteen, jossa on ilmoitettu kyseisen viikon harjoitusohjelma, tapahtumat, vuorojen peruutukset, kurssit ja kaikki ohjelmassa tapahtuvat muutokset sekä tietenkin lomaviikkojen ja päivien ohjelmat.

Sinun kannattaa ilmoittaa sähköpostisi, niin pysyt ajan tasalla tapahtumista. Saat myös jäsenmaksulaskusi kätevästi sähköpostilla ja näet sen myClub-ohjelmassa, jossa näet myös kaikki seuramme jäsenille suunnatut tiedotteet. Kyseisen ohjelman etusivulla näet viikko-ohjelman ja tulevat tapahtumat ja voit myös ilmoittautua sitä kautta tapahtumiin. Nämä tiedot näkee kirjautumatta sisään ohjelmaan.

Jäsenrekisterinhoitaja on Tiina Roivas ja hänelle voi lähettää viestin osoitteeseen talous@sanbao.fi.